24x17-2.8kB    Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice sheltií    24x17-2.8kB  

 

 

 

Chovatelská stanice Lenfir se nachází na jižní Moravě, ve městě Vyškově. Zakladalelkou našeho chovu sheltií byla vynikající fenka - VCH. Emily Endless Smaal Kim (dosáhla výborných výstavních výsledků - CAJC, res.CAC, CAC, Klubový vítěz - Chropyně 2005, 2xBOV a veterán champion), její dcery - VCH. Aneli Gold Lenfir(získala 2xres.CAC, 5xCAC, CACIB, BOB, 2xBOV a veterán champion)  a Corunka Key Lenfir(získala 2xCAC, 2x res.CAC) - na ně s láskou vzpomínáme... Nyní máme zasloužilého veterána - chovného pejska Fain Friend Chancy Remus, veteránku Napoli Gold Lenfir a chovné fenky Suzi Star Lenfir a krásná Viktoria Princes Lenfir. Všechny fenky i chov. pejsek mají složené "canisterapeutické zkoušky" s plným počtem bodů a intenzivně pracujeme v této specializaci. Náš pejsek Frendík nám dělal na výstavách radost, získal ocenění - VN1, výborný, CAJC, 5xres.CAC a 4xCAC, VTV, 2xBOV. Fenka Napoli Gold Lenfir na výstavách - VN 1, výborná, VTM, CAC, Vítěz KV Chropyně, BOB, má skvělou vyrovnanou povahu. Suzi Star Lenfir - výborná, 2xres. CAC - zlatá fenka s vlohou pro tricolor, fenka je temperamentní se skvělou vyrovnanou povahou. Naše  Viktoria Princes Lenfir - VN1, nejlepší štěně výstavy - Chropyně 2018, výborná, res.CAC, canistarapeutické zkoušky, chovná fenka. Naší nejmladší nadějí je Žofinka Miss Lenfir, zatím malé štěňátko, ale doufáme, že ji čeká úspěšná výstavní kariéra. Všechny naše sheltie mají vyšetřené oči a jsou CEA/PRA/kat. - negativní. Všichni moji psi aktivně pracuji v canistarapii.

    

 

    

.....................................................................................................................................................

Náš chovný pejsek - nyní již zasloužilý, téměř třináctiletý veterán

FAIN FRIEND CHANCY REMUS

(Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Chancy Choice z Ďáblovy studánky)

37,5cm vysoký, CEA/PRA/kat. neg., výstavně úspěšný - VN1, výborný, CAJC, 5x res.CAC, 4x CAC, BOV, canisterapeutické zkoušky.

Jeho potomci - vrhy  ,,J, K, L, M, N, U, W"u nás a také štěňátka v dalších chov. stanicích.

RODOKMEN   

Ch. Elliot Gloden Fleece du Clos des Eperviers

Colroy Crystal Lad

Sommerville Smithson

Sommerville Candy Floss at Colroy

Moriomuscat´s Elektra

Ch. Schibbolets Dainty Dandy

Moriomuscat´s Ronja

Chancy Choice z Ďáblovy studánky

Grafline Greylint at Valerina Ross

Arcot Inquisitive

Ch. Little Golden Ozalija

 

Ch. Yellow Doll z Ďáblovy studánky

Ch. Faradale Frisbee for Grandgables

ICh. Kerry Kiss z Ďáblovy studánky

                   FOTOGALERIE

 

Naše odchovy:

ODCHOVY - vrhy po Viktorii - ,,Z", po Napoli - "P, T, V, X, Y" a po SUZI - vrh,,U, W" - klikni

Štěňátka odchováváme s velkou láskou a péčí v rodinném prostředí. Prvních šest  týdnů rostou s námi v domě a pak si začínají zvykat na dvorek. Štěňátka pravidelně odčervujeme, 1x očkujeme a čipujeme. K odběru jsou od 7. týdne stáří, plně socializovaná a navyknutá na granulky. Jsme velmi rádi, pokud noví majitelé s námi udržují kontakt.

FOTOGALERIE 

Vzpomínáme:

+28.11.2014 VCH Emily a její odchovy -  "A,B, C, E, G, CH, J" -klikni

+6.3.2018 Corunka Key a její odchovy - "M, N, R, S" - klikni

+4.3.2019 VCH.Aneli a její odchovy - "D,F,H,I,K,L,O"- klikni                 

 

 

KONTAKT : Lelková Lenka, , Vyškov, ČR
mob.: +420 737968564, e-mail : lelkova@centrum.cz

ZPĚT